Teine standard: selgus Järgmisena võtab Google arvesse veebilehe tarbimise lihtsust

Kasutajaotsingu vastus Teine peamine mõõdik, mida Google vaatab, on veebilehe reageerimine kasutaja päringutele. Google kasutab semantilisi otsingualgoritme, et mõista mitte ainult lehe teksti denotatiivseid aspekte, vaid ka selle taga olevat “tähendust”. Seejärel suudab see hinnata külastaja külastusaja kvaliteeti, lähtudes inimese igapäevasest käitumisest, mitte mehaanilistest standarditest. See kehtib ka Google’i otsingutulemustes: päringute suunamiseks esitab Google veebis surfajatele vastuseid tajutava semantilise kavatsuse alusel. Seega, kui teie veebileht vastab kasutaja tegelikule kavatsusele, saavutab see tavaliselt otsingutulemustes paar pulka. Kuna igal veebisaidil on eraldi eesmärk või isegi mitu eesmärki, arvestab Google lisaks veebilehe üldist semantilist väärtust, aga ka muid selle veebilehe kasutajaliidese kaudu lingitud lehti. Üldine EAT väärtus Veebisaidi sisu semantiline väärtus tutvustab seega Google’i võimsaimat hindamissüsteemi, mis mõõdab väärtust selle põhjal, kui usaldusväärne veebisaidi sisu üldiselt on.

See mõõtmisstandard , mida tuntakse ühiselt kui ” SÖÖ “, juhindub kolmest mõõdikust

Ekspertiis Autoriteetsus Usaldusväärsus Et täielikult mõista, miks EAT on Google’i peamine reitingusüsteem, peame esmalt iga mõõdikut eraldi lähemalt uurima. Ekspertiis Esiteks vaatab Google lähemalt veebilehe sisuloojaid. Näiteks rõivaste e-kaubanduse veebisaiti analüüsitaks selle omaniku loetletud asjatundlikkuse osas selles valdkonnas. Loetletud mandaatide suurem sagedus suurendab EAT-i reitinguid – ja see mõju kasvab koos tööstuse e-posti loend kontrollitavate allikate arvuga, mis neid mandaate toetavad. Autoriteetsus Ja nii on meil EA-T järgmine mõõdik: autoriteetsus. Kui veebisait sisaldab avaldatud sisu, vaatab Google selle autorit lähemalt. Näiteks kontrollitakse treeninguteaduse keerukust hõlmavat veebisaiti, et leida fitnessimaailmas kontrollitavaid andmeid. Veebisaidi sisu keerukamaks muutudes suureneb selle autoriteetsuse analüüs: näiteks teadusavastusi hõlmav juhtumiuuring annaks NASA veebisaidi kaudu avaldamisel kõrgema reitingu, mitte kohaliku teadusuudiste ajakirjaga. Usaldusväärsus Tulles tagasi Google’i külastajate turvalisuse prioriteedi juurde, on meil EAT viimane mõõdik, mis on veebisaidi üldine “usaldusväärsus” mitte ainult digitaalselt, vaid ka kontseptuaalselt.

Ülalmainitud näites võrdleks Google olemasolevaid ekspertiisitulemusi täiendavate autorimandaatidega

Näiteks eelretsenseeritud ajakirjades avaldatud artiklitel on suurem usaldusväärsus. Summa on oluline: sisu kvaliteedi võimendamine Arusaadavalt uurib Google ka veebisaidi sisu sisu huvides. Seda mõõdikut nimetatakse lühidalt “põhisisuks” või “MC”. See peamine kriteerium on aluseks olev arvutus, mis juhib olulise osa veebilehe PQ reitingust. Seda seetõttu, et veebilehe kogemuse “edastus” on materjal, mida külastajad seal viibimise ajal tarbivad. Esimene standard: toimimine Veebisaidi MC kvaliteedi mõõtmiseks sihib ja analüüsib Google mitmeid olulisi omadusi. Algselt kontrollib see mobiilseadmetes vaatamisel hõlpsasti tuvastatavaid kvaliteedinäitajaid, nagu kasutajaliidese saadavus, sisu vead ja skaleeritavus.  Selguse huvides mõõdetaks näiteks lehe sisu.

tööstuse e-posti loend

Kuna iga veebisaidi eesmärk on erinev, täiendatakse seda mõõdikut selle keskkonna jaoks

Selle haldamiseks analüüsib Google veebilehe üldist kõikehõlmavust: üksikasjalikumate lehtede hind on enamikul juhtudel kõrgem. Sel põhjusel kipub pika vormiga sisu analüüsimisel paremini minema. Kolmas standard: esitlus Sarnaselt veebilehe tajulise selgusega uuritakse ka selle ruumilist selgust põhjalikult. Google nimetab seda sageli c phone number veebisaidi “esitluseks”. Üldiselt hõlmab esitlus näiteks sisu navigeerimist, otsides pealkirju, tõhusaid menüüüksuste vahesid ja toote tuvastamist. Google’i sisu kvaliteedistandardid on üllatavalt tugevad, kuid neid ei uurita eraldi. Google teeb jaotiste kaupa võrdleva ülevaate veebisaidi põhifunktsioonidest. Siin analüüsitakse selliste asjade funktsionaalsust nagu pistikprogrammid ja käitusajad. Kuigi kehv koodikujundus ja tehnilised vead vähendavad lehe skoori – kiired, navigeeritavad ja kasulikud tehnilised kujundused saavad punkti tõuke.

Oluline on märkida, et Google’i EAT skoori arvestatakse pidevalt iga analüüsi käigus

Sellisena on veebisaidi tehniline disain paremini mõõdetav looja edastatud teadmiste suhtes. Sisemisest analüüsist väliste vaadeteni: maine Kuigi Google’i veebisaidi analüüs seab selle kvaliteedi esikohale sisemise välimuse kaudu, võtab see siiski arvesse välist arvamust. Väljastpoolt selle kvaliteedi hindajaid. Google otsib välja kõik veebisaidi maine bay pwodwi asirans konplè akote konvenyans identifikaatorid ja võrdleb neid seejärel oma eelnevalt kindlaksmääratud sisemise skooriga. Peamiselt teeb see seda, otsides otsesed viited nimetatud veebisaidile ja rakendades seejärel selle semantilist analüüsi, et saada põhjalik, inimmeelne ülevaade veebisaidi tajutavast väärtusest igapäevaste Interneti-külastajate silmis.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

BioskopLegal - Nonton Film Sub Indo
Koleksi Video Viral
MekiLover
Rumah Murah Sekitar Karawang
Perumahan Karawang
BioskopLegal
Solusisange
Solusisange
Solusisange
Solusisange
Solusisange
Solusisange
Solusisange
Solusisange
Solusisange
Solusisange
Solusisange
Solusisange
Solusisange
Solusisange
Solusisange
Solusisange
Solusisange
Solusisange
Solusisange
Solusisange
Solusisange
Solusisange
Solusisange
Solusisange
Solusisange
Solusisange
Solusisange
Solusisange